Print

Vijesti /

Odabrani izlagači za 10. Pro futuru

Pučko otvoreno učilište Poreč
  • 0 kn

Komisija u sastavu:

Bojan Šumonja, akad. kipar, predsjednik žirija,
mr.sc. Sebastijan Vojvoda, akad. slikar, član žirija,
Andi Bančić, prof., član žirija

pregledala je pristigle radove na natječaj za izlaganje na 10. Pro futuri te odabrala slijedeće autore i radove:

Svjetlana Abram: Valovi, Bezuvjetna ljubav     
Tomislav Alar: Čuvari, Odbačena, Novi život    
Boris Baća: Slučajni susret 9     
Mirela Beljan: Tratinčice       
Blaženka Benković: rad br. 1     
Ivica Blagović: prijatelji 4      
Željko Bosanac: Deep sea Memory, Albino kameleon, Zmaj od Istre
Loredana Bradaschia: Put do zmajevog srca    
Lara Brusač: Sat i jabuke, Šuma    
Barbara Cetina: rad br. 2     
Dalibor Cukon: Pejzaž       
Josip Deutch i  Nevio Altin: slike br. 026 i 027
Jadranka Dolovčak: Jesenski pejzaž, Ljetna idila    
Željko Đerek: A. D.      
Davor Frančić: Bura       
Martina Fuk: Odjila, Strast      
Simon Gjini: Orao       
Vesna Jakus: Dosada       
Branka Janković Miloš: Za nas     
Juraj Jonke: Zagreb, Daskaš      
Ljubo Jovanović: 3 rada      
Maja Jugovac: Put vremena      
Josip Jurasić: Grote, Na rubu šume, Sv. Grgur  
Lea Kalteneker: Mjesečina na moru     
Klaudio Katunar: Dim 1 i 2    
Barbara Kirinec: Mačak       
Zlatko Kirinec: Poreč, Divlja guska, Drava brodić   
Tomislav Korade: Tuđinac, Zagreb nakon mraka    
Vesna Kovačević: Logarska dolina      
Fedora Kralić: Kišno popodne      
Steno Lazarić: Lunske masline (grad u pozadini)   
Mislava Meter Pavić: Troje, Luka     
Milena Nataša Misdaris: Uvala, Maslina, Jutro    
Irena Ostojić: Crvena pahuljica      
Ivanka Pavličić Kovačević: U Lonskom polju    
Maja Pavlović: Gone dancing      
Tina Pavlović: Pogled s lukobrana, Gornji grad, Promajna  
Branka Petković Milić: Dizalice V     
Sara Popović: Ichi       
Radoslav Putnik: Šuma       
Franka Rabar: Motiv iz Rovinja     
Mirko Rafaj: Bez naslova 1, 2 i 3  
Koraljka Rajn: Ljeto       
Ivan Rođak: slika br. 1     
Davorka Skorin: Ribe       
Mateo Stipica: Morsko dno, Bablje ljeto    
Gordana Stojanovski: Razmišljanje       
Mirjana Šepa: Grote       
Kristina Šimon Starčević: Ana, Maca     
Ivana Šimurina: Dominik       
Božidar Špikić: Kampanel       
Vesna Šprljan: Kotačem po svijetu     
Borislav Tutić: Jelačić plac      
Dragica Vasiljević: Družina na Učki, Družina na Gledičkim planinama 
Silvija Vesnaver Kuhar: Jedrilica 1 i 2, More  
Jelena Vojinović: Paint in black (3 rada)   
Branka Vrbanić: Bijeli konj      

 

Molimo odabrane autore da do 1. travnja dostave radove, osobno ili poštom, na adresu:

Pučko otvoreno učilište Poreč
Narodni trg 1
52440 Poreč

Radovi moraju biti opremljeni i spremni za izlaganje.

Otvorenje izložbe će se održati u Istarskoj sabornici 7. 4. 2016. u 20 sati.

Za sve upite obratite nam se na telefon 052 887 217 ili e-mail likovna@poup.hr.